8(964) 880-08-92
Корзина 0 товаров
На сумму0 руб.

Аудиокнига пдр україни 2017 - видеоклипы популярных песен на ютубе

Правила дорожнього руху з картинками дорожніх знаків і кольоровими ілюстраціями. Перегляд і читання онлайн (online) Правил дорожнього руху (ПДР) України 2016 з коментарями та ілюстраціями, видавництво Моноліт. Правила дорожнього руху (ПДР України) в останній редакції, дорожні знаки і таблички, дорожня розмітка. У додатку ви, також, знайдете перелік.

Правила дорожного движения с картинками дорожных знаков и цветными иллюстрациями. Самые свежие правила дорожного движения Украины актуальные на начало 2017 года. Содержат все самые последние нововведения прошедшего. 25 лип. 2011 Аудіо лекції "Правила дорожнього руху" охорони праці внесені Наказом Міністерства соціальної політики України від 31.01.2017. ПДР — основний дорожній закон водія та інших учасників руху, що є основою безпеки на дорозі. Відмінне знання ПДР України дозволить приймати. Экзаменационные билеты ПДД 2017 (ABM) для Windows - Программа предназначена для подготовки к сдаче. Тепер офіційно: внесено зміни до Закону України "Про дорожній рух". Згідно нових змін перевага у русі на перехрестях, де організовано круговий рух.

3D відео уроки ПДР України - 2017. Безпека дорожнього руху. Як уникати ДТП? Для автошкіл, для самостійної підготовки до іспитів на права в домашніх.

Evalyndorton © 2010
www.000webhost.com